Рукавиці та варежки

Здорова доглянута шкіра рук і нігтьової пластини - це неодмінна умова краси і стилю. Важливо, щоб в холодну пору руки були під захистом від низьких температур і опадів у вигляді дощу і снігу. Ось тому ми рекомендуємо купити рукавички і рукавиці на сайті tapok.in.ua, причому, Ви можете здійснити покупку в будь-який час року.

При виборі рукавичок, перш за все, звертають увагу на розмір і матеріал виробу. На період міжсезоння, коли не дуже холодно, варто мати у своєму гардеробі легкі рукавички, а ось з настанням холодів матеріал рукавичок повинен бути максимально теплим, щільним, що не продувається, щоб під час перебування на відкритому повітрі не виникало відчуття змерзлі рук.

Рукавиці - суто зимова захист рук від морозів. Вони найкращим чином зберігають тепло, адже пальці знаходяться разом, створюючи теплу прошарок всередині рукавиці.

Запевняємо, що кожен покупець не залишиться байдужим, дивлячись на наш асортимент рукавичок і рукавиць. Придбати вподобану модель не складе труднощів, так як ми пропонуємо великий вибір сучасних моделей для будь-яких погодних умов.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн