В'язані вовняні шкарпетки

Осінь, зима, весна - пори року, коли відчувається особлива потреба в теплі і затишку для ніг. У такий період зручно і тепло носити натуральні вовняні шкарпетки або, як варіант, комбінованого складу.

Але комфорт для стоп створює саме натуральна шерсть, завдяки якій підтримується оптимальна температура, присутній доступ повітря, випаровується зайва волога. Як правило, подібними характеристиками відрізняється овеча шерсть, в'язані шкарпетки з якої Ви можете купити на нашому сайті tapok.in.ua.

Вироби з вовни овець для ніг дуже м'які, але, разом з тим, контактуючи зі шкірою, сприяють поліпшенню циркуляції крові, запобігаючи замерзання ніг і позбавляючи від переохолодження і простуд.

Корисні в'язані шкарпетки з вовни не позбавлені естетичних якостей. Так, вибрати можна будь-які забарвлення, з візерунками і однотонні моделі. Є шкарпетки не надто товсті, є дуже щільні, для сильних холодів; різної щільності і візерунків в'язання; звичайні і гольфи. Словом, знайти свій варіант в магазині «Капці оптом» зможе кожен покупець.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн