Пряжа

Асортимент товарів для рукоділля в наш час величезний. При бажанні щось зв'язати, ми приступаємо до пошуків необхідної пряжі, звертаючи увагу на її склад, колір, товщину нитки і метраж. Виходячи з цього, визначається кількість клубків для в'язання.

Від якості пряжі залежить якість готового виробу, тому так важливо приділяти особливу увагу даним критерієм. Шерсть - одна з найбільш затребуваних у рукодільниць, тому розглянемо, в чому особливості такої пряжі. Це м'яка, приємна на дотик, дуже тепла нитка, якою зручно в'язати, а вироби з неї мають чудовий вигляд. Вона відрізняється по міцності волокна, все залежить від тваринного, чия шерсть використовується для пряжі (овеча, альпака, мериносова, ангора, кашемір та інші).

Щоб купити ту саму пряжу і не помилитися у виборі, слід уважно вивчити етикетку на мотку з нитками або при покупці в інтернет-магазині tapok.in.ua прочитати інформацію в описі до товару. При підборі пряжі варто враховувати вагу і довжину кожного мотка, а також товщину (розмір по номеру) спиць або гачка для в'язання.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн