Подушки

Особливу нішу займають подушки з вовни - вельми популярні приналежності для сну, затишні, корисні, з масою позитивних якостей.

Яку подушку вибрати, синтетичну або натуральну, для себе кожен вирішує сам. У той же час пропонуємо детально розглянути, в чому кардинальні відмінності подушок з вовни. Матеріал 100% органічний, з цілющими властивостями, так як до складу входить природний ланолін, який, потрапляючи на шкіру, робить благотворний вплив. В результаті покращується не тільки її стан, але і загальне самопочуття людини. Також відбувається це в зв'язку з «дихаючими» властивостями овчини. Терморегуляція - це перевага овечої вовни, завдяки якому відсутня перегрів або переохолодження під час сну. Вовняному виробу необхідний мінімальний дбайливий догляд, і воно прослужить довгі роки.

Якщо Ви хочете порадувати рідних і близьких корисним презентом, подаруйте подушку з вовни. Для приємних покупок і замовлення якісних виробів звертайтеся в інтернет-магазин tapok.in.ua, доставка вовняних подушок здійснюється в будь-яке місто України.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн