Зшиті шкіри килимом

Килим зі шкур тварин - виріб, по достоїнству заслуговує уваги найвимогливіших цінителів натуральних виробів для інтер'єру.

Предмет декору по праву вважається старовинним. Відомо, що з давніх-давен люди утеплювали свої житла шкурами, але в наші дні шкіра тварини, як килим, - складова натуральності, затишку, тепла в декоруванні кімнат і створенні загального стилю, а також ознака достатку і доброго смаку господарів будинку.

Сайт tapok.in.ua відкриває можливість придбати якісні зшиті шкури килимом відповідно Ваших вимог за розміром, формою і кольором, що дозволяє підібрати покриття для підлоги до тій чи іншій обстановці. Відзначимо, що натуральні килими з шкур є універсальними виробами, можуть лаконічно вписуватися в будь-який стильове рішення. Купують килими зі шкір для найрізноманітніших інтер'єрів, від скандинавських і класики, до сучасних і мінімалізму.

Рекомендуємо зробити таку покупку, і кожен раз, проходячи босими ногами по натуральному килимку, Ви будете відчувати приємні відчуття м'якості, розслаблення і тепла, що найкращим чином посприяє відпочинку після активного дня.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн