Шкіри корів та телят

В результаті вичинки шкір корів і телят отримують довговічний і міцний матеріал, який широко застосовується в інтер'єрах житлових приміщень і відмінно підкреслює стиль. Варіантів забарвлення шкур багато - чорні, чорно-білі, бежеві, коричневі, відтінки червоного і т.п. Не важко буде підібрати підходящу шкуру корови або теляти в будь-яку обстановку.

Особливості цих на 100% натуральних виробів полягають у високих декоративних і практичних аспектах. Слід зауважити, що стороннього запаху вичинки не мають, їм притаманний виключно запах натуральної виробленої шкіри. Даний вид товару вважається екологічним, простим в догляді і популярним в оформленні інтер'єрів. Наявність телячої або коров'ячої шкіри в будинку забезпечує затишок, комфорт, атмосферу розкоші.

Для будинку, квартири або офісу Ви можете купити вироблені шкури на нашому сайті. Перед продажем в магазині tapok.in.ua шкіри корів і телят підлягають перевірці на відповідність заявленим якостям, тому Ви можете впевнено купувати шкури тварин в будь-якій кількості.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн