Шкіри диких тварин

Стильно, незвично, оригінально виглядають шкури диких тварин в оформленні домашньої обстановки або офісу. Інтер'єр, де присутня шкура, - неодмінно яскравий, що запам'ятовується, з особливим настроєм.

Завдяки великій кількості пропозицій, в наш час можна вибрати шкуру «під якусь тварину» (найчастіше це шкіра корови з відповідною забарвленням) або ж придбати справжню вироблення дикої тварини.

По-перше, справжня шкіра відрізняється тієї оригінальністю, яку дуже непросто імітувати; по-друге, використовувати такі вироби можна як килим для декорування стін, підлоги іноді стелі.

Підкреслити інтер'єр в певному стилі Ви можете, правильно підібравши шкуру тварини, тому варто скористатися послугами дизайнера і прислухатися до його рекомендацій. Крім того, існує символічне значення кожної тварини.

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити натуральні шкури диких тварин (дивіться каталог) з безсумнівним якістю вичинки і хутра. Для замовлення скористайтеся сайтом tapok.in.ua або зателефонуйте нам по телефону.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн