Вичинені шкіри

Як показати хороший смак, достаток і розкіш в інтер'єрі? Використовуйте натуральні вироблені шкури диких тварин, корів, телят, овець.

В інтер'єрі застосування шкур найрізноманітніше, їх можна використовувати як накидки на м'які меблі, настінне прикраса або як килимок на підлогу. Такі вироби надають затишок і комфорт, прикрашають і доповнюють обстановку в будинку.

Тут кожен вирішує сам, який аксесуар вибрати, виходячи їх фінансових можливостей і особливостей житлового приміщення, з огляду на кольорову гаму відповідно до дизайну інтер'єру.

Існують як незвичайні, так і практично універсальні варіанти. Наприклад, купити шкіру корови або теляти, яка на дотик дуже приємна і ніжна, можна для будь-якого приміщення, неважливо, квартира це чи заміський будинок.

Популярні овечі шкури - це практична тепла накидка для меблів (табурета, крісла, дивани) або ефектне покривало на ліжко.

Зшиті килимом шкури - шикарне підлогове покриття, накидка на диван чи ліжко, а також відмінний варіант для сидінь в автомобілі.

Категорії

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн