Накидки на сидіння

Зовнішній вигляд дивана, крісел або автомобільних сидінь багато в чому залежить від догляду і наявності накидок на сидіння. Безумовно, накинути щось на диван - це самий зручний і простий спосіб зберегти красиву оббивку меблів в ідеальному стані. Накидка не тільки захищає від забруднень і пилу, вона, звичайно ж, перетворює меблі. Оббивка зберігається в первозданному вигляді, не стирається з часом, як якщо б меблі використовували без будь-яких чохлів.

Не менш важливими є накидки для сидінь в автомобілі, крім усього іншого згодом вони дозволяють уникнути повної перетяжки салону.

Вибрати такий аксесуар іноді складно, оскільки сучасний асортимент накидок і чохлів на сидіння вельми багатий. У той же час не складе труднощів їх підібрати в будь-який інтер'єр або салон автомобіля. Разом з тим, це відмінний варіант швидкого поновлення м'яких меблів, якщо, наприклад, в приміщенні зроблений ремонт, і меблі не відповідають новому колірному рішенню кімнати.

Чудові накидки на сидіння пропонує магазин tapok.in.ua, найкрасивіші, прості в догляді і чищенні, широкий вибір для будь-яких видів сидінь.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн