Комбіновані безрукавки

Безліч тканин і фасонів для сучасних жилетів дозволяють вибрати ту саму безрукавку, яка підкреслить всі переваги фігури і приховає її невеликі недоліки. З огляду на різноманіття матеріалів, які використовують модельєри при створенні своїх моделей одягу (тканина, шерсть, хутро, шкіру, замшу), вибір для кожного - найбільший. Серед інших варіантів жилетів асортимент магазину tapok.in.ua пропонує комбіновані безрукавки на будь-який смак.

Щоб показати достоїнства фігури, рекомендується вибирати правильний крій. Так, тонку талію підкреслить приталена безрукавка, підплічники або накладки у верхній частині зроблять плечі візуально ширше, а наприклад, «звузити» плечі можна, надівши подовжену безрукавку з невеликими вилогами.

Комбінуючи різні матеріали, дизайнери створюють самі незвичайні фасони для повсякденного носіння або для особливих випадків. Жилет універсально доповнює будь-який наряд, тим цікавіше купувати комбіновані безрукавки і експериментувати з образами за допомогою кольору, обсягу, матеріалу одягу.

У цій категорії немає товарів.

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн