Про нас

Інтернет-магазин «Тапки оптом» радий вітати Вас. Головна спеціалізація нашої компанії - продаж оптом чоловічих і жіночих тапочок для дому (виробництво Польща). Продукція, представлена ​​в магазині «Тапки оптом», - якісні, комфортні та стильні домашні тапочки, виготовлені з натуральних матеріалів. Ми напряму співпрацюємо з польськими виробниками і готові запропонувати своїм клієнтам оптимальне співвідношення якості і ціни домашніх капців для чоловіків і жінок. Асортимент інтернет-магазину постійно оновлюється. 

Купити тапки з натуральної шкіри і овчини оптом - це відмінний спосіб розширити асортимент своєї торгової точки якісним і оригінальним товаром. Тапочки для дому користуються попитом круглий рік, а велика різноманітність стильних і комфортних моделей, форм і кольорів, дозволяє запропонувати своїм покупцям продукцію на будь-який попит і за низькими цінами. 

Якщо вас цікавить чоловічі та жіночі тапочки з натуральних матеріалів оптом - звертайтесь до нас. Ми здійснюємо доставку по Києву і по всіх регіонах країни. 

Переваги співпраці з нами: 

- Вигідні ціни 

- Стабільні поставки 

- Європейська якість продукції 

- Широкий і постійно оновлюваний асортимент 

- Ввічливе і уважне обслуговування. 

- Оперативна доставка в межах столиці і по всіх регіонах. 

- Індивідуальний підхід до кожного покупця 

Чекаємо ваших замовлень!

Мінімальне замовлення

Минимальне замовлення на тапочки від однієї ростовки

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка при оформленні замовлення від 8000 грн